Лікування міліуми під очима. Причини, симптоми Лазерхауз
Чи часто ви спостерігаєте на своїй шкірі невеликі білясті цятки? Як правило, вони практично не виступають над поверхнею, а побачити їх частіше можна в ділянці навколо очей. Це, так звані, міліуми (жировички, білі вугри). Причини виникнення міліумів досить прості. Річ у тім, що яким би типом шкіри Ви не володіли - сухим, комбінованим або жирним, Ваша шкіра виділяє шкірне сало, яке зволожує та захищає її.
Причини та симптоми міліумів
Виділення сала відбувається через пори у верхніх шарах шкіри. Проблема полягає в тому, що іноді ці канали виведення забиваються, і жир починає накопичуватися під шкірою. При цьому основна відмінність міліумів від вугрів полягає в тому, що міліуми, як правило, не запалюються, оскільки для запалення потрібні бактерії, яких у них немає. Що ж закупорює пори? В основному це наша власна шкіра. Точніше її омертвілий верхній шар. Наша шкіра має чудову здатність до оновлення. Повний цикл займає 25-30 днів. Саме лусочки омертвілої шкіри, потрапляючи в пори, перешкоджають виходу шкірного сала.
Якщо говорити про ймовірність виникнення міліумів, то, звісно, до них найбільш схильні люди з жирною шкірою. Але за неправильного догляду, а точніше очищення, ризик виникнення міліумів за інших типів шкіри такий самий.
Для того щоб запобігти появі міліумів, необхідно пам'ятати кілька простих правил. Насамперед потрібно чітко розуміти, що щоденне і глибоке очищення - це дві різні речі. Кількість жиру, який виділяє шкіра, строго контролюється нашим організмом, оскільки він виконує захисні функції. Тому що частіше ми видаляємо жир, то більше його вироблятиметься. Тому щодня можна проводити тільки м'яке очищення шкіри та демакіяж. Тоді як глибоке очищення варто проводити не частіше 1-2 разів на тиждень, але систематично. Тобто якщо Ви бачите, що на шкірі з'явилося кілька білих вугрів, то варто звернути увагу на те, скільки разів на тиждень і чим Ви проводите очищення шкіри. Певна періодичність у проведення глибокого очищення допоможе Вам запобігти появі нових міліумів.
Лікування міліумів, які вже є на шкірі, не варто проводити самостійно. Подібну процедуру варто довірити провести косметологу в належних умовах стерильності, щоб не було запалення і супутніх цьому проблем. Якщо ж домашнього догляду недостатньо і міліуми продовжують з'являтися, необхідно звернутися до лікаря-косметолога, який призначить Вам спеціалізоване лікування. У такому разі не варто затягувати з відвідуванням фахівця, оскільки ця проблема може неабияк зіпсувати зовнішній вигляд Вашої шкіри.
Поки немає відгуків чи питань