Що таке міостимуляція у косметології?
Мрієте мати підтягнуту фігуру, але виснажливі тренування не дають бажаного ефекту? Не поспішайте впадати у відчай, адже існує альтернативний метод, як привести тіло в тонус без фізичних навантажень і спорту. Сьогодні ми поговоримо з Вами про міостимуляцію як про пасивний, але дієвий спосіб відновлення фігури, а також про існуючі неінвазивні методи корекції силуету.
Міостимуляція (або електростимуляція) - це вплив на м'язову тканину за допомогою слабкого електричного розряду, який генерується електростимулятором, прикріпленим до проблемної зони за допомогою електрода. У результаті процедури м'язи починають скорочуватися, як якщо б Ви активно займалися спортом, а тіло при цьому перебуває в розслабленому стані. Тобто, поки Ви відпочиваєте, Ваші м'язи активно працюють, тіло стає підтягнутим, зменшуються набряки, розщеплюються жирові відкладення і целюліт. Звучить заманливо, чи не так?
Що таке міостимуляція в косметології?
Раніше процедуру використовували виключно в реабілітаційних цілях для відновлення фізичної активності після важких травм. Сьогодні міостимуляція тіла, як і раніше, широко застосовується в клінічній медицині. Окремої уваги заслуговує міостимуляція обличчя і тіла в косметології. Висока ефективність зумовлена тим, що методика:
- Прискорює жировий обмін;
- Підвищує тонус;
- Активізує атрофовані м'язи;
- Покращує мікроциркуляцію крові;
- Має лімфодренажний ефект тощо.
Можна сміливо стверджувати, що міостимуляція - це комплексна косметологічна процедура з терапевтичним ефектом, спрямована на відновлення здорового стану обличчя і тіла. А зараз давайте розбиратися докладніше, що таке міостимуляція і як сучасна косметологія використовує її можливості.
Міостимуляція обличчя
У ділянці обличчя є близько 30 видів м'язів, які відповідають за міміку і допомагають виражати емоції. З віком мімічні м'язи втрачають тонус і стають менш рухливими. У результаті з'являються зморшки, а овал обличчя втрачає форму (птоз лицьових м'язів). Для профілактики та розв'язання вже наявної проблеми призначають курси міостимуляції, які забезпечують ліфтинг-ефект і покращують стан шкіри загалом.
Міостимуляція м'язів обличчя справляється з такими проблемами:
- В'яла шкіра;
- Деформація овалу;
- Судинні зірочки (телеангіоектазія);
- Порушення відтоку крові та лімфи (набряки);
- Повна і часткова атрофія лицьових м'язів;
- Мімічні зморшки;
- «Мішки» і темні кола під очима;
- Підвищене виділення себума, висипання.
Під час процедури пацієнт отримує мікрострумові імпульси до 5 мА, чого цілком достатньо для підтяжки й омолодження обличчя.
Центр «Лазерхауз» пропонує записатися на гідродермію - процедуру для зменшення вікових змін і поліпшення загального стану шкіри, основною функцією якої є міостимуляція, що надає ефект мезотерапії без ін'єкцій. Послуга надається в Харкові та Дніпрі. Виконується на спеціальному апараті із застосуванням професійної французької косметики Guinot. Устаткування оснащене роликовими і кульковими насадками, адаптованими під різні ділянки й особливості шкіри.
Основні етапи гідродермії:
- Іонізація;
- Лімфодренаж;
- Міостимуляція;
- Дарсонваль-оксигенація (насичення аргоном).
У результаті проходження курсу процедур шкіра насичується корисними речовинами і гіалуроновою кислотою, поліпшується колір обличчя, знижуються набряки, розгладжуються зморшки і підвищується тургор шкіри. Даний метод по праву визнаний одним з найефективніших для швидкого омолодження, так як результат помітний вже після перших процедур.
Міостимуляція тіла
Використання мікрострумів у косметології дає змогу вирішити безліч завдань, пов'язаних із зайвою вагою і в'ялістю тіла. Міостимуляція рекомендується для схуднення і зміцнення м'язового тонусу. Призначається за наявності:
- Зайвої ваги;
- Затисків у м'язових тканинах;
- Набряків і порушення відтоку лімфи;
- Целюліту;
- Запалених нервових тканин тощо.
Максимальний результат від міостимуляції можна оцінити, порівнявши стан тіла до і після проходження курсу процедур. Силует стає стрункішим, зайві сантиметри і кілограми зникають, локальні жирові відкладення розщеплюються, «апельсинова кірка» стає менш помітною, набряклість знижується. Розряд імпульсу під час процедури може досягати позначки 90-100 мА (для тіла).
У нашому Центрі для процедури міостимуляції проводять дві процедури: «Ідеальний прес» і «Бразильська попа». Сеанси проводяться на найкращих європейських апаратах - Alvi Prague (Чехія) і Zimmer (Німеччина).
Міостимуляція живота
Живіт, боки і область талії - найбільш проблемні зони на тілі людини. Жінки нерідко стикаються з діастазом (розбіжністю прямих м'язів живота) після вагітності та пологів, а чоловіки - з так званим «пивним» животом, позбутися якого дуже важко навіть у спортзалі. Також зайві сантиметри в талії можуть бути причиною генетичної схильності до зайвої ваги в цій зоні або наслідком малорухливого способу життя.
Позбутися жирових відкладень у цій ділянці досить важко, а правильне харчування і спорт не завжди дають потрібний ефект. Міостимуляція живота допоможе прискорити обмінні процеси в організмі. Методика розщеплює жирові відкладення, стимулює роботу кровоносної та лімфатичної систем, покращує скорочення м'язів живота. Завдяки цьому вони приходять у тонус, живіт стає плоским, шкіра підтягується.
У Вас ще залишилися запитання, чим корисна міостимуляція? Якщо так, тоді переходьте до наступного розділу, щоб скласти повну картину про процедуру, її плюси і мінуси.
Міостимуляція для схуднення
Вам, напевно, відомий вислів «фітнес для ледачих»? Саме так нерідко називають процедуру міостимуляції, яка особливо ефективна в разі локальних жирових відкладень, целюліту і в'ялої шкіри. Щоб позбутися зайвих кілограмів, підтягнути фігуру і розгладити рельєф, не обов'язково виснажувати себе в спортзалі. Той самий ефект можна отримати, перебуваючи в косметологічному кабінеті. Завдяки міостимуляції можна:
- Привести в тонус м'язові тканини;
- Прискорити метаболізм;
- Поліпшити роботу кровоносної та лімфатичної систем (профілактика появи тромбів, виведення зайвої рідини з організму);
- Зменшити «апельсинову кірку»;
- Знизити в'ялість.
Для підвищення ефективності міостимуляцію можна поєднувати з курсом масажу, обгортань або використання спеціальних препаратів.
Ефективність міостимуляції
Міостимуляція - це одна з найрезультативніших і найшвидших методик підтяжки обличчя і тіла. Підіб'ємо підсумок, які позитивні ефекти вона дає:
- Омолодження - шкіра стає більш еластичною, розгладжуються зморшки (ефект ліфтингу);
- Прискорення процесів регенерації;
- Поліпшення кровопостачання і зміцнення стінок судин;
- Детоксикація, нормалізація роботи лімфатичної системи;
- Розщеплення жирових відкладень;
- Зменшення проявів целюліту;
- Підвищення тонусу м'язів.
Огляд апаратів для міостимуляції
У світі естетичної косметології міостимулятори діляться на 2 різновиди:
- Для домашнього використання - це компактні апарати з невисокою потужністю, які кріпляться до будь-якої ділянки тіла. Застосовувати їх можна самостійно. Ефективність від такого обладнання набагато нижча, ніж від встановленого в косметологічних кабінетах, оскільки інтенсивність впливу менша.
- Професійні - оснащені безліччю насадок і функцій. Використовуються виключно косметологами. Завдяки гнучкій системі налаштувань апарати підходять для різних зон і можуть виконувати цілий комплекс завдань: ліфтинг, лімфодренаж, електроліполіз, підвищення активності м'язів тощо. Професійний міостимулятор забезпечує оздоровчий ефект для всього організму, сприятливо впливаючи не тільки на м'язи, а й на внутрішні органи і системи.
Сила струму підбирається залежно від ділянки:
- 3-10 мА - для обличчя, шиї та зони декольте;
- 10-15 мА - для стегон, плечей і гомілок;
- 25-30 мА - для сідниць, живота.
Під час сеансу міостимуляції пацієнт може відчувати легке поколювання і відчувати, як скорочуються м'язи, поки тіло перебуває в розслабленому стані.
Чим корисна міостимуляція?
Скинути зайву вагу, поліпшити якість шкіри, отримати гарний рельєф, підтягнути м'язи, що не піддаються тренуванням у спортзалі, - все це здатна вирішити міостимуляція, ефективність якої неодноразово доведена в лабораторних умовах і на практиці.
У результаті курсу процедур відбувається:
- Омолодження шкіри;
- Насичення клітин корисними речовинами;
- Підтяжка овалу обличчя, розгладження зморшок;
- Поліпшення кровообігу і відтоку лімфи, завдяки чому спадають набряки і вирівнюється колір обличчя;
- Зменшення проявів целюліту;
- Нормалізація ліпідного обміну;
- Втрата зайвої ваги;
- Підвищення активності ослаблених м'язів;
- Нарощування м'язової маси тощо.
Одна з переваг міостимуляції полягає в тому, що вона не порушує цілісності шкірних покривів і є практично безболісною (можливий нетривалий легкий дискомфорт у вигляді поколювання), на відміну від хірургічної операції.
Показання до міостимуляції
Ми рекомендуємо пройти курс процедур міостимуляції, якщо турбують такі проблеми:
- Поява ознак старіння;
- Целюліт;
- М'язова атрофія;
- В'ялість шкіри;
- Зайва вага;
- Застій лімфи, наявність набряків;
- Порушення кровообігу;
- Судинні сіточки;
- Затискачі в м'язах;
- Інтенсивне виділення шкірного сала;
- Вугрі; вугровий висип;
- Порушення метаболізму тощо.
Чи є шкода від процедури міостимуляції?
Ця методика за відсутності протипоказань повністю безпечна для здоров'я. Щоб переконатися в тому, що пацієнту можна робити міостимуляцію, косметолог повинен провести консультацію для збору анамнезу і з'ясування індивідуальних особливостей організму. Програма відвідувань складається з урахуванням отриманої інформації. Середній курс - 5-10 сеансів.
Якщо дотримано всіх рекомендацій до і після процедур, то ефект зберігається надовго. Для підтримки результату рекомендується проводити міостимуляцію 1-2 рази на рік.
Підготовка до процедури не займає багато часу:
- Перед сеансом необхідно прийняти душ і зняти прикраси. Небажано пити багато рідини, переїдати, робити щеплення.
- Після процедури не потрібно дотримуватися складного режиму. Якщо міостимуляцію проводять з метою схуднення, рекомендується збалансовано харчуватися і підключити фізичні навантаження для закріплення результату.
Протипоказання до міостимуляції
Міостимуляція має низку протипоказань:
- Вагітність і період лактації;
- Менструація;
- Онкологічні захворювання;
- Туберкульоз;
- Порушення в роботі серцево-судинної системи;
- Ниркова та печінкова недостатність;
- Захворювання шкірних покривів;
- Бактеріальні та вірусні інфекції;
- Гнійні процеси в гострій формі;
- Наявність тромбів;
- Епілепсія та ін.
З повним переліком протипоказань Ви можете ознайомитися в кабінеті косметолога під час візиту.
Поки немає відгуків чи питань